KONST / Litografier / Färglitografi 15362053
nr 1536 2053
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad, numrerad 112/300. Färglitografi, bildmått: 35x48 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 24 april 2023
kl 20:13:26
24/4 18:08:08
24 apr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien